Na reklamy odpovííídáám Všude..
SPřááTeluju...
Blog jE v rEkONStruKci!!
tAkže je pOzastaven!!

MilEy-->NEwS

Miley Performing at Wal-Mart - 5.6.09

11. ledna 2010 v 6:08 | MileYyNQa
Miley vystupovala na koncertě v Arkanasu...
Měla mocinky hezké tričko a strašně moc se mi líbí ta její bunda.. Úplně
jí žerůůůů!!!!

Teen Vogue May 2009 : Miley Cyrus by Marshall Heyman

11. ledna 2010 v 5:59 | MileYyNQa
Šestnáctiletá teenagerka,herečka a zpěvačka Miley Cyrus,která je dcerou zpěváka Billyho Raye Cyruse,se zapřísáhla,že nikdy nepůjde pod čepec.Mladá Američanka s raketovým startem k výšinám showbyznisu,má na toto rozhodnutí skutečně dětský argument.
"Nechci se nikdy vdávat,protože si nedokážu představit,že by sem se s někým měla dělit o koupelnu.Minule jsme například byli v pěti na tour a v autobuse jsme měli jen jednu společnou koupelnu.Dělila jsem se o ní s třema kluky a s mým otcem,"řekla hvězda seriálu Hannah Montana.

"Měla jsem položený svuj make-up na umyvadle a někdo z nich mi na něj položil zubní kartáček.Bylo to šílené,jednou jsem dokonce přistihla bratra,jak si mým kartáčkem upravuje obočí.Musím si pořídit svůj vlastní autobus,nebo se z toho zblázním,"popisuje celou historku Miley,která už vydala svoji knihu o její cestě za slávou.
Žeby Miley skutečně chtěla mít jako nejlepší pracující "náctiletá" planety jen jednu jedinou koupelnu,a nebo touží bydlet v přívěsu podobně jako to zkouší Pamela Anderson?
Možná jde jen o americký humor.Vždyť Miley se přece už několikrát vyjádřila,že chce mít sex až po svatbě.No a dnes už se nechce ani vdávat.A to kvůli jednomu zubnímu kartáčku.

Miley Cyrus: Venku v LA..

11. ledna 2010 v 5:58 | MileYyNQa
Zatímno mnohé jiné celebrity vydělávají hodně peněz,které potom utratí v nějakém klubu podobně jako na Silvestra,Miley Cyrus to vzala trochu jinou cestou.Podle všech nformací,by se měla zpěvačka singlu "7 Things" objevit v jedné ze soutěží Mtv Grand Prize,kde bude mí také jeden ze svých koncertů.Co se týče nejnovějších fotek,Miley mě velice mile překvapila,připoměla mi tak trochu ten teenagerovský styl,která je oblíbený i u nás v České Republice.Tmavé jeansy spolu se žlutým tričkem,vytvořily skvělou kombinaci barev a hravého outfitu.A kabelka?Jedinečná elegance v prudce famózním stylu....co dodat...Bravo Miley!

Miley Cyrus na Jingle Bell Ball 2009 párty

11. ledna 2010 v 5:57 | MileYyNQa
Mladičká hvězdička Miley Cyrus (17) se stejně jako celá většina celebrit zúčastnila 5.prosince v Londýně akce s názvem The Jingle Bell Ball. Další ročník této charitativní akce, kterou sponzorovalo rádio 95.8 Capital FM se konalo v O2 Aréně a kromě samotné Miley se na slavnostním večeru objevila i zpěvačka Jordin Sparks a Lisa Snowdon.

Miley Cyrus : Nákupy!

11. ledna 2010 v 5:56 | MileYyNQa
Mladá hvězdička filmu Hannah Montana,Miley Cyrus byla spatřena na nákupech spolu se svoji maminkou Tisch a malou sestrou Noou.A to,že Miley vystoupí na 11.výročí "Christmas In Rockefeller Center" stanice NBC,neustále platí.Šestnáctiletá Disney hvězda bude hostem show spolu s dalšími hvězdami jako je Jonas Brothers,Tony Bennett,Stephen Colbert,Faith Hill a dokonce i Kermit The Frog.
 
 

Reklama