Na reklamy odpovííídáám Všude..
SPřááTeluju...
Blog jE v rEkONStruKci!!
tAkže je pOzastaven!!

Teen Vogue May 2009 : Miley Cyrus by Marshall Heyman

11. ledna 2010 v 5:59 | MileYyNQa |  MilEy-->NEwS
Šestnáctiletá teenagerka,herečka a zpěvačka Miley Cyrus,která je dcerou zpěváka Billyho Raye Cyruse,se zapřísáhla,že nikdy nepůjde pod čepec.Mladá Američanka s raketovým startem k výšinám showbyznisu,má na toto rozhodnutí skutečně dětský argument.
"Nechci se nikdy vdávat,protože si nedokážu představit,že by sem se s někým měla dělit o koupelnu.Minule jsme například byli v pěti na tour a v autobuse jsme měli jen jednu společnou koupelnu.Dělila jsem se o ní s třema kluky a s mým otcem,"řekla hvězda seriálu Hannah Montana.

"Měla jsem položený svuj make-up na umyvadle a někdo z nich mi na něj položil zubní kartáček.Bylo to šílené,jednou jsem dokonce přistihla bratra,jak si mým kartáčkem upravuje obočí.Musím si pořídit svůj vlastní autobus,nebo se z toho zblázním,"popisuje celou historku Miley,která už vydala svoji knihu o její cestě za slávou.
Žeby Miley skutečně chtěla mít jako nejlepší pracující "náctiletá" planety jen jednu jedinou koupelnu,a nebo touží bydlet v přívěsu podobně jako to zkouší Pamela Anderson?
Možná jde jen o americký humor.Vždyť Miley se přece už několikrát vyjádřila,že chce mít sex až po svatbě.No a dnes už se nechce ani vdávat.A to kvůli jednomu zubnímu kartáčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama